Vítejte!

Společnost Anfit s.r.o. je zaměřena na ochranu informací a majetku. K hlavním činnostem společnosti patří montáž a servis elektronických zabezpečovacích systémů, montáž a servis elektronické požární signalizace a bezpečnostní videotechniky. Ale základem činnosti společnosti je výroba, montáž a servis zařízení pro ochranu informací technickými prostředky.

Termovizní měření je nejmodernější způsob tepelné analýzy objektů, které umožňuje prověření kvality (a zjištění a lokalizaci nedostatků) zateplení objektů, tepelné izolace, rozvodů tepla, podlahového topení, rozvaděčů, silnoproudých a slaboproudých rozvodů v objektech a panelů a rozvodů fotovoltaických elektráren.

Vzhledem k vysoké citlivosti termovizní kamery lze odhalit i přetížené elektrické kabely, úniky studené/teplé vody a mnoho dalších typů problémů.

Získali jsme ocenění Spolehlivá firma Spolehlivá firma Anfit s.r.o.

Jsme také dodavatelé šifrovaných telefonů.

V nabídce naleznete zařízení na vyhledávání odposlechů pomocí detektorů nelineárních přechodů ( Lornet-24 a Lornet-36 ) a všech aktivních odposlechů ( Oscor Green ). Lornet-24 a Lornet-36 jsou skvělými pomocníky při odhalování odposlechů s vysokou rychlostí odhalení a přesností určení pozice. Oscor Green je špičková novinka společnosti REI pro vyhledávání aktivních odposlechů v kmitočtovém pásmu 50 kHz – 24 GHz(8 GHz).

Oscor Green

Lornet-24

Lornet-36

Anfit s.r.o. a Svět-oken.cz
Oscor Green Lornet-24 Lornet-36

Vyberte si, co Vás zajímá

 

Poslední realizace

Spolupráce se společností Argus-BS s.r.o. na komplexním zabezpečení objektu.

Montáž a servis stabilního hasícího zařízení (SHZ) pro firmu Klika-BP, s.r.o.

Ostatní reference

Registrační formulář

 

Registrace nového uživatele


Kontaktní informace

Anfit s.r.o.
Ing. Kováč Tibor, jednatel
Klimentská 1216/46
Praha 1, 110 02
IČ: 63994411
DIČ: CZ63994411

E-mail: anfit@anfit.cz, GSM: +420 722 790 000